Bezár

Szakmai stáb

Szabó András

Vezetőedző

Magyar László

Hallgatói kapcsolattartó

Játékosok

Edzésidőpontok

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
18:00 - 19:30
Szabó András
Varga Zoltán Sportpálya
18:00 - 19:30
Szabó András
Varga Zoltán Sportpálya

Sorsolás

Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
2018. 09. 01., 18:00 Újpesti Flotta 3 - 3 BEAC
2018. 09. 09., 15:00 BEAC 4 - 2 Piramis SE
2018. 09. 16., 09:00 Bak respect 3 - 1 BEAC
2018. 09. 22., 17:00 Duna Sk 3 - 2 BEAC
2018. 09. 30., 15:00 BEAC 0 - 5 Nimród SE
2018. 10. 06., 16:00 Dinamo Torpedo KSE 0 - 7 BEAC
2018. 10. 14., 15:00 BEAC 1 - 7 Issimo SE
2018. 10. 27., 15:00 BEAC 2 - 3 XII: Kerület Svábhegy II.
2018. 11. 04., 10:30 Főv. Vízművek SK II. 4 - 0 BEAC
2018. 11. 11., 15:00 BEAC 2 - 1 Futbalféria SC
2018. 11. 17., 17:30 Rákosszentmihályi SC 1 - 2 BEAC
2018. 11. 24., 15:00 BEAC 2 - 3 Testvériség SE II.
2018. 11. 28., 20:00 MTK Baráti Kör 4 - 2 BEAC
2019. 03. 09., 15:00 BEAC 1 - 4 Újpesti Flotta
2019. 03. 17., 17:30 Piramis SE 0 - 1 BEAC
2019. 03. 23., 15:00 BEAC 1 - 4 Bak Respect
2019. 03. 30., 15:00 BEAC 1 - 1 Duna SK
2019. 04. 07., 19:00 Nimród SE 6 - 1 BEAC
2019. 04. 13., 15:00 BEAC 3 - 0 Dinamo Torpedo KSE
2019. 04. 18., 19:30 Issimo SE 4 - 4 BEAC
2019. 04. 27., 15:00 BEAC 0 - 2 MTK baráti kör
2019. 05. 05., 19:00 XII: Kerület Svábhegy II. 0 - 3 BEAC
2019. 05. 11., 15:00 BEAC 0 - 2 Főv. Vízművek SK II.
2019. 05. 18., 17:00 Futbalféria SC 3 - 0 BEAC
2019. 05. 25., 15:00 BEAC - Rákosszentmihályi SC
2019. 06. 01., 15:00 Testvériség SE II. - BEAC

Tabella

Csapat M GY D V GK P
1 Nimród SE 24 20 2 2 101 62
2 Testvériség SE II. 24 19 2 3 47 59
3 Issimo SE 24 18 3 3 90 57
4 Duna Sk 24 14 3 7 29 45
5 Főv. Vízművek SK II. 23 12 5 6 23 41
6 Bak Respect 23 12 3 8 18 39
7 Rákosszentmihályi SC 24 10 3 11 -7 33
8 Újpesti Flotta 24 8 5 11 0 29
9 MTK Baráti Kör 24 8 2 14 -31 27
10 BEAC 24 7 3 14 -22 26
11 XII. Kerület Svábhegy II. 24 6 3 15 -38 24
12 Futbalféria SC 24 8 3 13 -8 21
13 Piramis SE 23 5 1 17 -33 16
14 Dinamo Torpedo KSE 23 0 0 23 -169 0

Góllövők

BEAC BLSZ III. – Házi Góllövőlista

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Erdei Gábor BEAC 7
2 Flaskay Miklós BEAC 7
3 Németh Ábel BEAC 6
4 Magyar László BEAC 3
5 Nizák Jenő BEAC 3
6 Papp Gábor BEAC 3
7 Szirki Lőrinc Ákos BEAC 3
8 Ambrus Vencel BEAC 1
9 Gál Péter BEAC 1
10 Haluska József BEAC 1
11 Horváth Ádám BEAC 1
12 Szűcs Péter Noel BEAC 1

Galéria