Bezár

Szakmai stáb

Árendás Tamás

Szakosztályvezető

Játékosok

Edzésidőpontok

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
19:00 - 20:30
Árendás Tamás
Tüskecsarnok egyetemi terem
19:30 - 21:00
Árendás Tamás
BEAC Sportcsarnok

Sorsolás

Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
2017. 09. 11., 19:30 REAC 5 - 1 ELTE-BEAC
2017. 09. 18., 20:30 BME-BT FC 3 - 2 ELTE-BEAC
2017. 09. 25., 20:00 ELTE-BEAC 5 - 9 Airnergy FC
2017. 10. 02., 20:30 5 Stars - Érdi VSE 2 - 2 ELTE-BEAC
2017. 10. 09., 20:00 ELTE-BEAC 6 - 9 Szigetszentmiklós - 4IG
2017. 10. 16., 19:30 Göcsej SK 5 - 3 ELTE-BEAC
2017. 10. 26., 19:50 ELTE-BEAC 6 - 4 PTE PEAC Digital Futsal
2017. 11. 06., 21:00 UTE 3 - 2 ELTE-BEAC
2017. 11. 09., 19:50 ELTE-BEAC 2 - 2 PAFC-Mitre
2017. 11. 13., 20:00 ELTE-BEAC 3 - 5 TFSE - Szertársport.hu
2017. 11. 20., 20:00 ELTE-BEAC 3 - 0 Romhány SE
2017. 11. 27., 20:00 PTE PEAC Digital Futsal 3 - 1 ELTE-BEAC
2017. 12. 04., 20:00 ELTE-BEAC 4 - 5 REAC Sportiskola SE
2017. 12. 11., 20:00 ELTE-BEAC 3 - 4 BME-BT FC
2017. 12. 18., 19:30 Airnergy FC 6 - 3 ELTE-BEAC
2018. 01. 15., 20:00 ELTE-BEAC 4 - 4 5 Stars - Érdi VSE
2018. 01. 22., 20:30 Szigetszentmiklós - 4IG 9 - 3 ELTE-BEAC
2018. 02. 05., 00:00 PAFC-Mitre 5 - 2 ELTE-BEAC
2018. 02. 12., 20:00 ELTE-BEAC 7 - 3 UTE
2018. 02. 19., 21:00 TFSE - Szertársport.hu 6 - 1 ELTE-BEAC
2018. 02. 23., 19:00 Romhány SE 3 - 5 ELTE-BEAC
2018. 03. 09., 20:00 NY - Alsóház: PAFC Mitre 4 - 2 ELTE-BEAC
2018. 03. 19., 20:00 NY - Alsóház: ELTE-BEAC 4 - 2 5 Stars - Érdi VSE
2018. 04. 16., 20:00 NY - Alsóház: ELTE-BEAC 5 - 9 REAC Sportiskola SE
2018. 04. 23., 20:00 NY - Alsóház: ELTE-BEAC 2 - 3 PAFC - Mitre
2018. 04. 25., 21:30 NY - Alsóház: Romhány SE 2 - 3 ELTE-BEAC
2018. 04. 30., 20:30 NY - Alsóház: 5 Stars - Érdi VSE 5 - 1 ELTE-BEAC
2018. 05. 14., 20:00 NY - Alsóház: ELTE-BEAC - Romhány SE
2018. 05. 21., 19:30 NY - Alsóház: REAC Sportiskola SE - ELTE-BEAC

Tabella

Csapat M GY D V GK P
1 REAC Sportiskola SE 6 6 0 0 21 25
2 PAFC - Mitre 7 4 1 2 3 18
3 5 Stars - Érdi VSE 6 3 0 3 2 13
4 ELTE-BEAC 6 2 0 4 -8 9
5 Romhány SE 7 0 1 6 -18 3

Góllövők

Férfi Futsal NBII – Házi Góllövőlista

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Szini László ELTE-BEAC 14
2 Árendás Tamás ELTE-BEAC 13
3 Péntek Levente ELTE-BEAC 10
4 Dajka Krisztofer ELTE-BEAC 8
5 Lugosi Márk ELTE-BEAC 8
6 Dunai András ELTE-BEAC 6
7 Soltész Levente ELTE-BEAC 3
8 Szabó Dávid ELTE-BEAC 3
9 Bereczky Máté ELTE-BEAC 2
10 Boros Roland ELTE-BEAC 2
11 Gáspár Dávid ELTE-BEAC 2
12 Kovácsfi Barna ELTE-BEAC 2
13 Mudra Ákos ELTE-BEAC 2
14 Szekér Zoltán ELTE-BEAC 2
15 Varju Bálint ELTE-BEAC 2
16 Béni Zoltán ELTE-BEAC 1

Galéria