Bezár

Szakmai stáb

Árendás Tamás

Szakosztályvezető

Somogyi Gábor

Vezetőedző

Játékosok

Edzésidőpontok

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
19:00 - 20:30
Somogyi Gábor
Tüskecsarnok egyetemi terem
19:30 - 21:00
Somogyi Gábor
BEAC Sportcsarnok

Sorsolás

Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
2017. 09. 11., 19:30 REAC 5 - 1 ELTE-BEAC
2017. 09. 18., 20:30 BME-BT FC 3 - 2 ELTE-BEAC
2017. 09. 25., 20:00 ELTE-BEAC 5 - 9 Airnergy FC
2017. 10. 02., 20:30 5 Stars - Érdi VSE 2 - 2 ELTE-BEAC
2017. 10. 09., 20:00 ELTE-BEAC 6 - 9 Szigetszentmiklós - 4IG
2017. 10. 16., 19:30 Göcsej SK 5 - 3 ELTE-BEAC
2017. 10. 26., 19:50 ELTE-BEAC 6 - 4 PTE PEAC Digital Futsal
2017. 11. 06., 21:00 UTE 3 - 2 ELTE-BEAC
2017. 11. 09., 19:50 ELTE-BEAC 2 - 2 PAFC-Mitre
2017. 11. 13., 20:00 ELTE-BEAC - TFSE - Szertársport.hu
2017. 11. 20., 20:00 ELTE-BEAC - Romhány SE
2017. 11. 27., 20:00 PTE PEAC Digital Futsal - ELTE-BEAC
2017. 12. 04., 20:00 ELTE-BEAC - REAC Sportiskola SE
2017. 12. 11., 20:00 ELTE-BEAC - BME-BT FC
2017. 12. 18., 19:30 Airnergy FC - ELTE-BEAC
2018. 01. 15., 20:00 ELTE-BEAC - 5 Stars - Érdi VSE
2018. 01. 22., 20:30 Szigetszentmiklós - 4IG - ELTE-BEAC
2018. 01. 29., 20:00 ELTE-BEAC - Göcsej SK
2018. 02. 05., 00:00 PAFC-Mitre - ELTE-BEAC
2018. 02. 12., 20:00 ELTE-BEAC - UTE
2018. 02. 19., 21:00 TFSE - Szertársport.hu - ELTE-BEAC
2018. 02. 23., 19:00 Romhány SE - ELTE-BEAC

Tabella

Csapat M GY D V GK P
1 BME-BT FC 9 8 0 1 30 24
2 Airnergy FC 9 7 1 1 19 22
3 Szigetszentmiklós - 4IG 9 6 1 2 22 19
4 UTE 9 5 0 4 2 15
5 5Stars - Érdi VSE 9 4 2 3 6 14
6 REAC Sportiskola SE 9 4 1 4 -1 13
7 TFSE - Szertársport.hu 9 3 4 2 10 13
8 Göcsej SK 8 3 1 4 3 10
9 ELTE-BEAC 9 1 2 5 -13 5
10 PAFC-Mitre 8 1 2 5 -17 5
11 PTE PEAC Digital Futsal 9 3 1 5 -11 4
12 Romhány SE 9 0 1 8 -44 1

Góllövők

Férfi Futsal NBII – Házi Góllövőlista

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Szini László ELTE-BEAC 6
2 Árendás Tamás ELTE-BEAC 5
3 Lugosi Márk ELTE-BEAC 4
4 Péntek Levente ELTE-BEAC 4
5 Dajka Krisztofer ELTE-BEAC 3
6 Soltész Levente ELTE-BEAC 3
7 Kovácsfi Barna ELTE-BEAC 2
8 Gáspár Dávid ELTE-BEAC 1
9 Szabó Dávid ELTE-BEAC 1

Galéria