Bezár

Szakmai stáb

Sajben Marcell

Női szakágvezető Utánpótlás Vezetőedző

Játékosok

Sorsolás

Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
2018. 09. 16., 12:45 Aramis SE 5 - 3 ELTE-BEAC
2018. 09. 30., 10:30 ELTE-BEAC 8 - 4 Kincsem Lovaspark SE
2018. 10. 07., 12:00 Szigetszentmiklós Futsal 3 - 7 ELTE-BEAC
2018. 11. 04., 13:15 ELTE-BEAC 3 - 3 DEAC
2018. 11. 11., 15:00 Haladás VSE 4 - 4 ELTE-BEAC
2018. 12. 09., 13:45 ELTE-BEAC 4 - 2 Dunaferr DUE Dutrade FC
2018. 12. 29., 12:00 ELTE-BEAC 7 - 3 Rubeola FC Csömör
2019. 01. 05., 14:00 Nyírgyulaj KSK 3 - 4 ELTE-BEAC
2019. 01. 10., 18:00 MVFC Berettyóújfalu 7 - 1 ELTE-BEAC
2019. 01. 26., 13:15 ELTE-BEAC 5 - 0 Energia SC Gyöngyös
2019. 02. 02., 13:00 ZUSC 1 - 3 ELTE-BEAC
2019. 02. 05., 20:20 BME BT FC - 1898 Déli FC 4 - 3 ELTE-BEAC
2019. 02. 16., 14:00 ELTE-BEAC 5 - 5 ETO SZC Futsal Club
2019. 02. 17., 12:15 ELTE-BEAC 3 - 5 Aramis SE
2019. 02. 20., 17:00 Szilágyi DSE 3 - 1 ELTE-BEAC
2019. 02. 24., 20:30 Kincsem Lovaspark SE 6 - 7 ELTE-BEAC
2019. 03. 13., 20:00 Rubeola FC Csömör 2 - 4 ELTE-BEAC
2019. 03. 17., 10:00 DEAC 8 - 5 ELTE-BEAC
2019. 03. 31., 15:45 ELTE-BEAC 12 - 5 Szigetszentmiklós Futsal
2019. 04. 07., 14:15 ELTE-BEAC 6 - 4 Haladás VSE
2019. 04. 14., 15:00 ETO SZC Futsal Club 6 - 2 ELTE-BEAC
2019. 04. 28., 13:45 ELTE-BEAC 3 - 6 MVFC Berettyóújfalu
2019. 05. 04., 16:00 Dunaferr DUE Dutrade FC 10 - 4 ELTE-BEAC
2019. 05. 19., 12:30 ELTE-BEAC 12 - 0 Nyírgyulaj KSK
2019. 05. 23., 21:15 ELTE-BEAC - BME BT FC - 1898 Déli FC
2019. 06. 02., 12:15 ELTE-BEAC - Szilágyi DSE
2019. 06. 09., 18:30 Energia SC Gyöngyös - ELTE-BEAC
2019. 06. 16., 12:15 ELTE-BEAC - ZUSC

Tabella

Csapat M GY D V GK P
1 DEAC 25 20 3 2 100 63
2 Aramis SE 24 17 3 4 77 54
3 Haladás VSE 25 15 5 5 92 50
4 MVFC Berettyóújfalu 21 16 2 3 107 50
5 ETO SZC Futsal Club 24 14 5 5 79 47
6 BME BT FC - 1898 Déli FC 22 15 1 6 83 46
7 ELTE-BEAC 24 12 3 9 17 39
8 KINCSEM LOVASPARK SE 24 9 3 12 -14 30
9 ENERGIA SC GYÖNGYÖS 23 9 2 12 -27 29
10 DUNAFERR DUE DUTRADE FC 24 8 1 15 -56 25
11 SZILÁGYI DSE 24 7 4 13 -12 25
12 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 23 8 0 15 -46 24
13 RUBEOLA FC 24 7 1 16 -50 22
14 NYÍRGYULAJ KSK 24 2 1 21 -122 7
15 ZALAEGERSZEGI USC 23 1 0 22 -228 0

Góllövők

Fiú Futsal NB1 U20 – Házi Góllövőlista

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Lugosi Márk ELTE-BEAC 24
2 Dajka Krisztofer ELTE-BEAC 20
3 Boros Roland ELTE-BEAC 16
4 Kovács Ádám ELTE-BEAC 12
5 Kupás Vendel ELTE-BEAC 12
6 Soós Attila Gábor ELTE-BEAC 7
7 Farkas Benedek ELTE-BEAC 6
8 Sárga Szabolcs Róbert ELTE-BEAC 4
9 Borbély Gyula ELTE-BEAC 2
10 Gulyás Szabolcs ELTE-BEAC 2
11 Harsányi Balázs ELTE-BEAC 2
12 Diós Péter ELTE-BEAC 1
13 Molnár Krisztián István ELTE-BEAC 1
14 Mártonfi Richárd Attila ELTE-BEAC 1