Bezár

Kedd A liga

Jelentkezz Budapest egyik legnagyobb egyetemi bajnokságába az ELTE-BEAC Futsal Bajnokságra! Az Eötvös Loránd Tudományegyetem hallgatói bajnoksága várja az focizni vágyó hallgatói csapatok jelentkezését, akik négy osztályban, a hét öt napján mérhetik össze tudásukat.

Lágymányosi Kedd A, 2017. ősz

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Lőrinczy Soma Schlossmühle 26
2 Dunai András Csabai Csibészek 12
3 Kiss Benjamin Drímtím 10
4 Lipták Tamás Csabai Csibészek 10
5 Nyitrai Tibor NSZK 10
6 Besey Dániel CSTB 8
7 Mészáros László NSZK 8
8 Saja Tamás Paksi Halászlé 8
9 Zimermann Zoltán NSZK 8
10 Csányi Tibor Ostenditur Victoria 7
11 Cziráky Dávid Csaba Gyöngyei 7
12 Felföldi István Paksi Halászlé 7
13 Hauber Patrik Ülj Le 1-es! 7
14 Kulcsár Ádám NSZK 7
15 Meggyes Balázs CSTB 7
16 Szakolczai-Sándor Balázs Mikka-Makka 7
17 Tóth Attila Ülj Le 1-es! 7
18 Öschlauger Gábor Ülj Le 1-es! 7
19 Czene Dániel Ülj Le 1-es! 6
20 Husz Máté Csaba Gyöngyei MTE 6
21 Kovács Gergely NSZK 6
22 Laucsek Tamás Mikka-Makka 6
23 Radványi Miklós Mezitnájk 6
24 Róth Roland BSC FC 6
25 Sipaki Patrik Schlossmühle 6
26 Szakolczai-Sándor Kristóf Mikka-Makka 6
27 Csóka Gábor Mikka-Makka 5
28 Elekes Zsolt BSC FC 5
29 Farkas Márton NSZK 5
30 Graszl Balázs Csaba Gyöngyei 5
31 Gurbán Roland István Csabai Csibészek 5
32 Gáll Domonkos Csaba Gyöngyei 5
33 Kovács György Drímtím 5
34 Madarász Péter Mezítnájk 5
35 Tóth Balázs Ülj Le 1-es! 5
36 Vadócz Gábor Mezítnájk 5
37 Vásáros Dániel Ostenditur Victoria 5
38 Erős Tamás CSTB 4
39 Gorza Péter BSC FC 4
40 Koplányi Gábor Ostenditur Victoria 4
41 Mengyán László Schlossmühle 4
42 Nagy Gergely Gyula Paksi Halászlé 4
43 Szilágyi Imre Mezítnájk 4
44 Tagyi Norbert Csabai Csibészek 4
45 Csepregi Zsolt BSC FC 3
46 Elekes Schlossmühle 3
47 Eőri János Ostenditur Victoria 3
48 Hernádi Balázs CSTB 3
49 Hortobágyi Róbert Paksi Halászlé 3
50 Hudák Csabai Csibészek 3
51 Kalmár Dániel Mezitnájk 3
52 Makai Csaba Paksi Halászlé 3
53 Maruzs Bence Drímtím 3
54 Sokolowski András NSZK 3
55 Varga Péter BSC FC 3
56 Zima D. Paksi Halászlé 3
57 Bartyik Bence Schlossmühle 2
58 Brogyay Dániel Drímtím 2
59 Csasznyik Csabai Csibészek 2
60 Deézsi Tamás Mikka-Makka 2
61 Forgács Bence Csabai Csibészek 2
62 Kovács Márk Csaba Gyöngyei 2
63 Kurucz Gyula Schlossmühle 2
64 Lakatos B Drímtím 2
65 Nagy A Csabai Csibészek 2
66 Nyírő Ostenditur Victoria 2
67 Pap Ostenditur Victoria 2
68 Telek Szabolcs Schlossmühle 2
69 Thuróczy Márk Mikka-Makka 2
70 Benei Ostenditur Victoria 1
71 Bernáth CSTB 1
72 Béni Zoltán Paksi Halászlé 1
73 Erős T CSTB 1
74 Fehérvári Gábor CSTB 1
75 Futó NSZK 1
76 Gergely Ostenditur Victoria 1
77 Gindele Csaba Csabai Csibészek 1
78 Gorza Péter BSC FC 1
79 Horváth Zs. Ülj Le 1-es! 1
80 Husz Csaba Gyöngyei 1
81 Jávor Péter BSC FC 1
82 Karakas Mezitnájk 1
83 Laki Drímtím 1
84 Léni Mezítnájk 1
85 Marus Mezítnájk 1
86 Mayer Paksi Halászlé 1
87 Mezőfalvi László Ostenditur Victoria 1
88 Miskolczi Márton Paksi Halászlé 1
89 Mátyás CSTB 1
90 Nagy Gábor BSC FC 1
91 Perity Ádám Ostenditur Victoria 1
92 Puskás Jakab Ostenditur Victoria 1
93 Radnai Drímtím 1
94 Saja Tamás Paksi Halászlé 1
95 Szabó CSTB 1
96 Szilágyi Mezitnájk 1
97 Sélley Tamás BSC FC 1
98 Tagyi Csabai Csibészek 1
99 Völgyesi CSTB 1
100 Wildner Márton Mikka-Makka 1
101 Árendás NSZK 1
102 Csák Gergő Csaba Gyöngyei MTE