Bezár

Kedd A liga

Jelentkezz Budapest egyik legnagyobb egyetemi bajnokságába az ELTE-BEAC Futsal Bajnokságra! Az Eötvös Loránd Tudományegyetem hallgatói bajnoksága várja az focizni vágyó hallgatói csapatok jelentkezését, akik négy osztályban, a hét öt napján mérhetik össze tudásukat.

Nevezés

Kedd A – 2019/tavasz

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Lőrinczy Soma FC Schlossmühle 17
2 Pintér Dominik Csibészek 16
3 Kiss Corvinus Futsal 13
4 Ribényi Corvinus Futsal 11
5 Nagy Gábor BSC FC 9
6 Fehérvári Gábor CSTB 8
7 Kovács Gergely NSZK 7
8 dr. Nyitrai Tibor NSZK 7
9 Bíró József FC Schlossmühle 6
10 Cziráky Dávid Csaba Gyöngyei MTE 6
11 Kántor Barnabás JUBI Titans 6
12 Gáll Domokos Csaba Gyöngyei MTE 5
13 Róth Roland BSC FC 5
14 Balla Zsolt Talpas Sir 4
15 Erős Tamás CSTB 4
16 Herbert Martin Nesteam 4
17 Hernádi Balázs CSTB 4
18 Jenei Krisztián JUBI Titans 4
19 Májer Gergő Csibészek 4
20 Rábold Richárd Csibészek 4
21 Tamás Csibészek 4
22 Zana Dániel Corvinus Futsal 4
23 Bozó Corvinus Futsal 3
24 Deézsi Ferenc SMK 3
25 Eperjesi Talpas Sir 3
26 Fehér Márk Nesteam 3
27 Genczler Kornél Corvinus Futsal 3
28 Gyurácz Bálint Ülj le 1-es 3
29 Horváth Dominik Ülj le 1-es 3
30 Horváth Árpád CSTB 3
31 Jávor Péter BSC FC 3
32 Madarász Péter NSZK 3
33 Sélley Tamás BSC FC 3
34 Tímár Talpas Sir 3
35 Tóth Dániel SMK 3
36 Tóth Gábor JUBI Titans 3
37 Urbán FC Schlossmühle 3
38 Veréb Norbert SMK 3
39 Visy BSC FC 3
40 dr. Bánk Levente NSZK 3
41 dr. Zimermann Zoltán NSZK 3
42 Bartyik Bence FC Schlossmühle 2
43 Csapó Csongor Csaba Gyöngyei MTE 2
44 Csák Gergő Csaba Gyöngyei MTE 2
45 Dunai András Csibészek 2
46 Farkas NSZK 2
47 Fehérvári Ádám Talpas Sir 2
48 Gurbán Roland Csibészek 2
49 Halasi Bence Ülj le 1-es 2
50 Horváth Dávid Nesteam 2
51 Husz Máté Csaba Gyöngyei MTE 2
52 Karavajev Kristóf Nesteam 2
53 Kovács Tamás JUBI Titans 2
54 Murányi JUBI Titans 2
55 Nagy László Corvinus Futsal 2
56 Orosz CSTB 2
57 Supka István Talpas Sir 2
58 Szigeti Attila FC Schlossmühle 2
59 Szini László Csibészek 2
60 Varga Péter SMK 2
61 Zsiros Levente Corvinus Futsal 2
62 Árendás Tamás NSZK 2
63 Árvai Bence Csibészek 2
64 Öschlauger Gábor Ülj le 1-es 2
65 B. Kiss Péter BSC FC 1
66 Bakos Kristóf SMK 1
67 Bartucz Martin Csibészek 1
68 Besey Dániel CSTB 1
69 Borsi CSTB 1
70 Csepregi Zsolt BSC 1
71 Czégány Levente Corvinus Futsal 1
72 Doszpoth Sándor Nesteam 1
73 Gorza Péter BSC 1
74 Graszl Balázs Csaba Gyöngyei MTE 1
75 Gregus Richárd JUBI Titans 1
76 Gyalog Márton Corvinus Futsal 1
77 Gémesi Áron Csibészek 1
78 Hegedűs Péter JUBI Titans 1
79 Horváth Zsombor Ülj le 1-es 1
80 Kajdy Zekő Csibészek 1
81 Korpács Talpas Sir 1
82 Korányi Csibészek 1
83 Kovács Ülj le 1-es 1
84 Kovács Márk Csaba Gyöngyei MTE 1
85 Kónya László BSC FC 1
86 Könyves Corvinus Futsal 1
87 Kövessy N. Corvinus Futsal 1
88 Mészáros Corvinus Futsal 1
89 Petricskó Márton Nesteam 1
90 Pintér Olivér Csibészek 1
91 Puter Corvinus Futsal 1
92 Rónaszéki Csibészek 1
93 Soós Márk SMK 1
94 Szabó FC Schlossmühle 1
95 Tombor Csaba Csaba Gyöngyei MTE 1
96 Tordai BSC FC 1
97 Tóth Attila Ülj le 1-es 1
98 Visi Ülj le 1-es 1
99 dr. Bagdi Áron NSZK 1
100 dr. Kulcsár Ádám NSZK 1